Ostutingimused

Maksmine ja turvalisus

Ramia Trade OÜ e-poes saate toodete ja teenuste eest tasuda pangaülekandega, PayPal-ga või sularahas kaubale ise järgi tulles.

Peale ostu sooritamist leiate oma e-postist tellimuse- ja makse kinnituse. Pangaülekande korral ka maksejuhendi.

Juhul, kui valite maksmisviisiks pangaülekande , palume tasuda Ramia Trade OÜ arveldusarvele IBAN EE222200221049119388 Swedbankis. Oma tellimuse numbri palume Teil kindlasti märkida ülekande selgituseks. Kogu ülekandeks vajalik informatsioon kuvatakse teile e-poes ka kohe peale tellimuse esitamist. Tellimuse kinnitus koos vajaliku infoga saadetakse ka teie e-posti aadresile. Ülekandega tasumist ootame Teilt peale tellimuse esitamist 3-e tööpäeva jooksul. Selle möödudes eeldame, et soovite tellimusest loobuda ja tellimus tühistatakse. 

Ramia Trade OÜ e-poest ostmine on turvaline. Teie isikuandmeid ei avaldata kõrvalistele isikutele. Ramia Trade OÜ kasutab Teie andmeid ainult Teie tellimuse täitmisel ning vastavalt Teie nõusolekule ka Teile eripakkumiste edastamiseks.


Kohaletoimetamine

Teil on võimalik Ramia Trade OÜ e-poest toodete tellimisel valida nelja erineva kohaletoimetamise viisi vahel. Hinnad sisaldavad käibemaksu, kehtivad Eesti Vabariigi piires.

Ramia Trade OÜ poolne transport Tallinna piires – 3.60 €

Ramia Trade OÜ toob Teie tellimuse Teile Tallinna linna piires koju kätte. Helistame Teile ning lepime sobiva kohaletoimetamise aja eelnevalt kokku. Pakk toimetatakse sihtkohta hiljemalt väljasaatmise päevast ülejärgmisel tööpäeval.
Kampaaniate raames võib teenuse hind muutuda.

SmartPOST pakiautomaadi teenus - hind vastavalt SmartPosti hinnakirjadele

Endale sobiliku pakiautomaadi saate valida tellimuse esitamisel. Süsteem valib kapi suuruse ning vastava maksumuse automaatselt. Tellimuse jõudmisel valitud pakiautomaati saadetakse Teile paki saabumise kohta SMS sõnum. Sõnum sisaldab pakiautomaadi asukohta ja personaalset uksekoodi, mille alusel Te oma paki kätte saate. Saadetisi hoiustatakse tasuta SmartPOSTi pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates sõnumi saabumisest Teie mobiiltelefoni. Väljastamata pakkide kohta saadetakse teile täiendavalt 2 meeldetuletussõnumit.

Omniva pakiautomaadi teenus - hind vastavalt Omniva hinnakirjadele

Endale sobiliku pakiautomaadi saate valida tellimuse esitamisel. Süsteem valib kapi suuruse ning vastava maksumuse automaatselt. Tellimuse jõudmisel valitud pakiautomaati saadetakse Teile paki saabumise kohta SMS sõnum. Sõnum sisaldab pakiautomaadi asukohta ja koodi, mille alusel Te oma paki kätte saate. Saadetisi hoiustatakse tasuta Omniva pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates sõnumi saabumisest Teie mobiiltelefoni. 

Tulen ise järele - 0 €

Oma tellimusele on võimalik ka ise järele tulla aadressil Raudkivi tee 4 , Peetri küla. Soovitav enne tulekut ette helistada ning kokku leppida.

 

*SmartPost-i ning Omniva-ga peab Teie tellimus üldjuhul jõudma kohale 1 - 3 tööpäeva jooksul alates ostusumma tasumisest. Juhul, kui mõnel põhjusel tekib tellimuse täitmisel viivitus, võtame teiega koheselt ühendust.


Toodete tagastamine

Juhul, kui soovite oma esitatud tellimusest loobuda ja me ei ole veel tellimust teele saatnud (postitame 1-2 tööpäeva jooksul), tühistatkse teie tellimus. Tellimuse tühistamiseks palun võtke meiega ühendust esimesel võimalusel telefonil 5142609 või saatke vastavasisuline e-kiri aadressile ramia@ramia.ee .

Juhul, kui te ei ole saadud tootega rahul, on Teil õigus oma tellimus või osa sellest kasutamata ja proovimata kujul ning omal kulul meile tagasi saata. Tagastamise kulud  jäävad ostja kanda. Tagastatavast kaubast peab meile teada andma 14 päeva jooksul alates päevast, mil saite tellimuse kätte. Tagastatavad tooted peab tagasi saatma 14 päeva jooksul tagastamisest teatamisest. Tooted palume korralikult pakkida, et vältida vigastusi. Soovi korral lisage ka tagastamise põhjus.  Tagastatava kauba eest tasutud summa kantakse Teie märgitud arveldusarvele 7 päeva jooksul,  alates tagastatud kauba meile tagasi jõudmisest.

Juhul, kui teieni jõudnud tooted on saanud vigastada või ei vasta kättesaamisel oma kirjeldusele, saate meie poole pöörduda 2 kuu jooksul puuduse ilmnemisest. Seejärel pakume Teile toodete asendamist või kompenseerimist. 

Ramia Trade OÜ © 2019